Na miejscu Bednarza, jak trzeba już sprzedawać Brożka to ja bym go sprzedał za 5-6mln euro ! Na pewno nie mniej, albo i więcej ! Brożek to ogromna strata dla klubu. Jeżeli już sprzedamy Brożka za 4mln euro. To spokojnie można kupić napastnika za 1,5mln euro. Nurkovicia za 200 tys euro. Prawego obrońce + stopera razem 1 mln euro. To jeszcze zostaje 1.3 mln to można jeszcze kogoś kupić
