eMTe napisał(a):

|
Chociaż żeby na eliminacje został. Z drugiej strony z 3-4 mln euro chociaż 1 mln można przeznaczyć na kogoś (reszta pewnie pójdzie na słynny dług)...
|
To zależy jaki klub go chce - jak Fulham, który gra w pucharach to nie ma możliwości żeby został w Wiśle na puchary. Jak Tottenham czy West Ham to może.
Cytat:
|
Zastanawiający jest ten pęd polskich zawodników na ławki zespołów z zachodu. Brożek jest dobry na naszą ligę,na Europę zwyczajnie przeciętny. U Nas nie ma rywalizacji w ataku, a jak pójdzie gdziekolwiek to na jego miejsce jest,dwóch trzech takich jak on,albo i lepszych. Dwa mecze neiskuteczności i ławka, później psycha siada,bo nie gra. Co tu dużo mówić> Jesli nie chce być tylko "kimś" wypożyczanym z klubu do klubu,to powinien zostać u nas. Żle mu u nas nie jest. NO chyba,że zamieni Wisłę na jakigoś średnika Greckiego, to wtedy może pograć. Ale jak ja czytam,ze on do Anglii jest przymierzany to uważam to tylko i wyłącznie za niesmaczny żart.
|
Mówimy tutaj o najlepszej lidze świata. Jak dostajesz ofertę z Premiership to idziesz się sprawdzić i kropka. Inaczej do końca kariery będziesz miał wyrzuty sumienia. Mówię oczywiście o sportowcach z ambicją, a chyba takim Brożek jest.