Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12726
Stary 02.07.2009, 13:14
eMTe napisał(a):Wyświetl post
Płakaliśmy jak odchodzili Żurawski z Frankiem, ale gehenna nie trwała aż tak długo. Uwierzmy w naszą drużynę.

Kiedy odeszli stracilismy tytuł MP. A to ósme miejsce w lidze... nie chce straszyć, ale dobry napastnik jest potrzebny nawet na polską ligę.

Poczekajmy spokojnie (łatwo powiedzieć, prawda?).
Odpowiedz cytując