eMTe napisał(a):

|
Płakaliśmy jak odchodzili Żurawski z Frankiem, ale gehenna nie trwała aż tak długo. Uwierzmy w naszą drużynę.
|
Kiedy odeszli stracilismy tytuł MP. A to ósme miejsce w lidze... nie chce straszyć, ale dobry napastnik jest potrzebny nawet na polską ligę.
Poczekajmy spokojnie (łatwo powiedzieć, prawda?).