Ja na AGH składam na 5 kierunków

jest jedna opłata 70 zł, to trzeba korzystać. Wziąłem oba humanistyczne oraz TiR, Inzynieria Środowiska oraz ochrone środowiska. Patrząc na te limity z programiku - gdzieś mnie przyjąć muszą

Nie ma opcji

a jeszcze jedna kwestia - co zrobić, gdy nie przyjmą na priorytetowy kierunek, a przyjmą na inny - olać priorytet, czy próbować drugiej/trzeciej rekrutacji i zrezygnować z tego co się na niego dostało, czy może jednak zostać na tym, co cię przyjmują?
