Gucio25 napisał(a):

w ostatnich dwóch sezonach 28 asyst, 16 bramek - tyle w temacie.
na nasze warunki świetny piłkarz, oby się sprawdził.
najlepszy transfer od lat, dziękujemy i prosimy o więcej panie Cupiał!
|
Oby! - można psioczyć że słaba liga na nic więcej nas nie stać.Nie wierze że mozna być drewnem w lidze Słoweńskiej i mieć takie statsy, więc niech mu tylko zdrowie dopisuje a powinniśmy mieć konkretną poprawę gry skrzydłami.