Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12722
Stary 02.07.2009, 13:01
MCX napisał(a):Wyświetl post
Super, że mamy Kirma, ale ciężko wyobrazić sobie naszą drużynę bez Brożka.
Masakra.
Opchnijmy im Piotra zamiast Pawła, może się nie zorientują
Na pewno sprzedając Brożka kupimy jakiegoś napastnika "na już", aż taki frajerami nie jesteśmy. Jakoś sobie radziliśmy jak Brożek był kontuzjowany, albo w słabszej formie, może to nie będzie nasza śmierć, a szansa dla kogoś kto ją wykorzysta? Małecki? Ćwielong? Boguski? Ktoś nowy? Kto wie. Płakaliśmy jak odchodzili Żurawski z Frankiem, ale gehenna nie trwała aż tak długo. Uwierzmy w naszą drużynę. Chociaż żeby na eliminacje został. Z drugiej strony z 3-4 mln euro chociaż 1 mln można przeznaczyć na kogoś (reszta pewnie pójdzie na słynny dług)...
Odpowiedz cytując