MCX napisał(a):

Super, że mamy Kirma, ale ciężko wyobrazić sobie naszą drużynę bez Brożka.
Masakra.
Opchnijmy im Piotra zamiast Pawła, może się nie zorientują
|
Na pewno sprzedając Brożka kupimy jakiegoś napastnika "na już", aż taki frajerami nie jesteśmy. Jakoś sobie radziliśmy jak Brożek był kontuzjowany, albo w słabszej formie, może to nie będzie nasza śmierć, a szansa dla kogoś kto ją wykorzysta? Małecki? Ćwielong? Boguski? Ktoś nowy? Kto wie. Płakaliśmy jak odchodzili Żurawski z Frankiem, ale gehenna nie trwała aż tak długo. Uwierzmy w naszą drużynę. Chociaż żeby na eliminacje został. Z drugiej strony z 3-4 mln euro chociaż 1 mln można przeznaczyć na kogoś (reszta pewnie pójdzie na słynny dług)...