Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tedi100
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: Wieliczka
Offline
#
12721
02.07.2009, 13:01
Słuchajcie koledzy kibice jak by tak sprzedać Brożka co bym nie chciał doświadczyć to nie zły interes by mógł być bo ma kosztować 4 mln euro
czyli na pln gdzieś 18 mln zł... Czyli Wiecie co można za to kupić nawet takich 3 nie docenianych brożków
tedi100
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tedi100
Odwiedź stronę domową użytkownika tedi100!
Znajdź inne posty napisane przez tedi100