Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12720
Stary 02.07.2009, 12:59
Super informacja z tym Kirmem! Statystyki swoje robia, gra w kadrze tez. Jak dla mnie swietny transfer. Wreszcie moge w niego uwierzyc.
Tylko ze to Wisla wiec nie mogla dzis byc jedynie dobra informacja. Ta plota (albo i nie?) o Brozku jednak troche zepsula mi swietowanie transferu Slowenca. Zobaczymy pewnie w ciagu kilku dni.

OT: szpila musi byc wiec czekam mimo wszystko na pierwsze komentarze ze ten transfer to jednak zadna rewelacja i "nie cieszmy sie tak bo to tylko liga slowenska". a wiem ze takie sie pojawia..
Powód: bo znam forum
Ostatnio edytowane przez maRgrabkarz : 02.07.2009 o godz. 13:14.
Odpowiedz cytując