Super informacja z tym Kirmem! Statystyki swoje robia, gra w kadrze tez. Jak dla mnie swietny transfer. Wreszcie moge w niego uwierzyc.

Tylko ze to Wisla wiec nie mogla dzis byc jedynie dobra informacja. Ta plota (albo i nie?) o Brozku jednak troche zepsula mi swietowanie transferu Slowenca. Zobaczymy pewnie w ciagu kilku dni.
OT: szpila musi byc

wiec czekam mimo wszystko na pierwsze komentarze ze ten transfer to jednak zadna rewelacja i "nie cieszmy sie tak bo to tylko liga slowenska". a wiem ze takie sie pojawia..