Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12718
Stary 02.07.2009, 12:57
MCX napisał(a):Wyświetl post
Super, że mamy Kirma, ale ciężko wyobrazić sobie naszą drużynę bez Brożka.
Masakra.
Opchnijmy im Piotra zamiast Pawła, może się nie zorientują
Żeby mu tylko jakiś testów strzeleckich nie zrobili.
Odpowiedz cytując