Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12716
Stary 02.07.2009, 12:54
Super, że mamy Kirma, ale ciężko wyobrazić sobie naszą drużynę bez Brożka.
Masakra.
Opchnijmy im Piotra zamiast Pawła, może się nie zorientują
Odpowiedz cytując