anthony09 napisał(a):

|
Jak Brożek odejdzie to nawet te transfery nie pomogą ... :(( bo tylko z Brożkiem mamy szanse na Champions League ... ;( a Brożek jak już mówił czeka do końca lipca na ofertę i być może się doczeka ;//
|
Kolego, opanuj się trochę. To dopiero pogłoski, a ty już wylewasz płacze.
Tak poza tym, każdego piłkarza da się zastąpić, lepiej, gorzej, ale jednak.