Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12715
Stary 02.07.2009, 12:54
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Jak Brożek odejdzie to nawet te transfery nie pomogą ... :(( bo tylko z Brożkiem mamy szanse na Champions League ... ;( a Brożek jak już mówił czeka do końca lipca na ofertę i być może się doczeka ;//
Kolego, opanuj się trochę. To dopiero pogłoski, a ty już wylewasz płacze.

Tak poza tym, każdego piłkarza da się zastąpić, lepiej, gorzej, ale jednak.
Odpowiedz cytując