Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Ksaron
Member
Od: 08.2006
Offline
#
12714
02.07.2009, 12:53
arth_ur
napisał(a):
Niech tego obrońce zakontraktują z PAO, bramkarza i
Teveza (za darmo można go sciągąć)
i można powiedzieć że udane okienki
Ty się dobrze czujesz ?
Ksaron
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ksaron
Znajdź inne posty napisane przez Ksaron