Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12713
Stary 02.07.2009, 12:53
Jesli wszyscy byliby w pelni sil i nikt nie odszedl z druzyny to na dzis pierwszy sklad wyglada nastepujaco:

PAWELEK - SINGLAR, GLOWACKI, MARCELO, PI.BROZEK - MALECKI,SOBOLEWSKI,GARGULA,KIRM - BROZEK, BOGUSKI

Jako wartosciowych zmiennikow widze DIAZA, JIRSAKA, LOBODZINSKIEGO,CANTORO,CWIELONGA.

Jesli odejdzie Cebanu to napewno trafi do nas bramkarz, tylko troszke obawiam sie, ze jesli Nurkovic nie podpisze z nami kontraktu, to bedziemy przeprowadzac kolejne testy i w ostatniej chwili bedziemy musieli z kims podpisac, a nie wyobrazam sobie aby nr 2 obecnie byl Kurto, bo jeszcze nie czas na niego.
A co do Kirma to jesli Wisla zaplacila za niego 400 tys. euro to mysle ze zrobila dobry, a nawet bardzo interes. Sam zawodnik tez powinien szybko zaaklimatyzowac sie w zespolu. Slowenia to nie Brazylia, ani Kostaryka, a i futbol u nich na podobnym poziomie
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 02.07.2009 o godz. 12:57.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując