A nie mógłby Paweł odłożyć tego transferu ?

Jak to będzie postrzegane, że opuszcza Wisłę przed tak ważnymi spotkaniami. Ja myślę, że on jednak ma do Wisły sentyment. Powiedział, że chce coś z nią zdobyć...mam nadzieję, że te 2 tytuły mistrzowskie i korona króla strzelców go nie nasyciła do końca i jeszcze jest miejsce na awans do LM.
Eh co za karuzela z piekła do nieba i z powrotem. Najpierw transfer, a za minute, że Brożek może odejść...