Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12705
Stary 02.07.2009, 12:49
Nie wierzyłem w ten transfer, bo jednak Kirm kosztował sporo. No a tu miła niespodzianka. Żaden transfer nie daje gwarancji, ale CV naszego nowego zawodnika jest imponujące (jak na polskie warunki), więc jest szansa na to by wypalił.

Martwią jednak te informacje o Brożku. Ciągle wolę się łudzić, że to tylko niesprawdzone pogłoski.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując