Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Mlody Wislak
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
1511
02.07.2009, 12:46
ted rok temu nie trzeba było wrzucać żadnej fotki. Oczywiście jest tam informacja ,że należy to uczynić ale większość osób to olewa
Nie wiem jak w tym roku ale w tamtym nic nie wrzucałem
oderint dum metuant
JEDNA WIARA CAŁE ŻYCIE - WISŁA KRAKÓW PYCHOWICE
Mlody Wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mlody Wislak
Znajdź inne posty napisane przez Mlody Wislak