Wyświetl pojedynczy post
Mlody Wislak
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1511
Stary 02.07.2009, 12:46
ted rok temu nie trzeba było wrzucać żadnej fotki. Oczywiście jest tam informacja ,że należy to uczynić ale większość osób to olewa
Nie wiem jak w tym roku ale w tamtym nic nie wrzucałem
oderint dum metuant

JEDNA WIARA CAŁE ŻYCIE - WISŁA KRAKÓW PYCHOWICE
Odpowiedz cytując