Wyświetl pojedynczy post
Ksaron
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12699
Stary 02.07.2009, 12:44
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Pisałem kilkanaście stron temu, że Bozok do nas nie przyjdzie, a wszyscy piali nad nim z zachwytu. A teraz piszę, że z Kirma również nic nie będzie. Przekonacie się

Masz coś jeszcze do powiedzenia ?
Odpowiedz cytując