Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Ksaron
Member
Od: 08.2006
Offline
#
12699
02.07.2009, 12:44
ciacho
napisał(a):
Pisałem kilkanaście stron temu, że Bozok do nas nie przyjdzie, a wszyscy piali nad nim z zachwytu.
A teraz piszę, że z Kirma również nic nie będzie. Przekonacie się
Masz coś jeszcze do powiedzenia ?
Ksaron
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ksaron
Znajdź inne posty napisane przez Ksaron