Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12694
Stary 02.07.2009, 12:39
Lewa strona obsadzona. oczekujemy obroncow i napadziora i tego zeby nikt nie ubyl ze skladu a powinno byc dobrze ciekawi mi co z tym bramkarzem. jesli nie wypali bedzie nieciekawie a mecz II rundy juz niebawem ;/
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując