Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Fryzjer
Junior Member
Od: 03.2007
Offline
#
12692
02.07.2009, 12:37
bardzo fajnie ze Kirm podpisal i oficjalnie wiadomo
Chcialo by sie tylko zobaczyc miny wszystkich tych co od tygodnia tu ferment siali i krytykowali caly swiat i zarzad klubu... Bany im za takie posty.. i prawidlowo
No i ciesze sie..
Fryzjer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fryzjer
Znajdź inne posty napisane przez Fryzjer