Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
duch1989
Member
Od: 05.2009
Offline
#
12683
02.07.2009, 12:27
Zaza
napisał(a):
http://www.weszlo.com/news/3244
I ja sie pod tym podpisuje xD
A jakie komentarzee xD
Polityka transferowa jest jaka jest, ale my musimy się z tym pogodzić i kibicować tym graczom których na daną chwilę będziemy mieć
duch1989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do duch1989
Znajdź inne posty napisane przez duch1989