Wyświetl pojedynczy post
duch1989
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12683
Stary 02.07.2009, 12:27
Zaza napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/3244

I ja sie pod tym podpisuje xD

A jakie komentarzee xD

Polityka transferowa jest jaka jest, ale my musimy się z tym pogodzić i kibicować tym graczom których na daną chwilę będziemy mieć
Odpowiedz cytując