Wyświetl pojedynczy post
wooojo
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12682
Stary 02.07.2009, 12:27
No i mamy pierwszy transfer : Kirm w Wiśle

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wenii_w_wisle/
CZY CIEMNO CZY JASNO PŁYNIE WISŁA PRZEZ MIASTO

...... BO TO MIASTO JEST NASZE !!
Odpowiedz cytując