Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wooojo
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
12682
02.07.2009, 12:27
No i mamy pierwszy transfer : Kirm w Wiśle
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wenii_w_wisle/
CZY CIEMNO CZY JASNO PŁYNIE
WISŁA
PRZEZ MIASTO
...... BO TO MIASTO JEST NASZE !!
wooojo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wooojo
Znajdź inne posty napisane przez wooojo