Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
PanPlamka
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: London
Offline
#
12680
02.07.2009, 12:26
Kirm podpisal!!
"
Andraž Kirm został zawodnikiem Wisły Kraków. W czwartek Słoweniec podpisał z klubem 5-letni kontrakt."
http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosc...wenii_w_wisle/
PanPlamka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PanPlamka
Znajdź inne posty napisane przez PanPlamka