Wyświetl pojedynczy post
PanPlamka
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: London

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12680
Stary 02.07.2009, 12:26
Kirm podpisal!!

"
Andraž Kirm został zawodnikiem Wisły Kraków. W czwartek Słoweniec podpisał z klubem 5-letni kontrakt."

http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosc...wenii_w_wisle/
Odpowiedz cytując