|
Vinicius ?
No wreszcie jakies konkrety transferowe.
Idealnie spelnia nasze kryteria - za darmo i nieznany.
Czy ktos w ogole tego Krima widzial w Krakowie ?
Nie wierze w ani jedno slowo pochodzace od dzialaczy Wisly ale skoro przedstawiciel slowenskiego klubu mowil, ze wszystko zostalo ustalone to mozna bylo miec nadzieje choc moze negocjowalismy z nimi wiedzac, ze nie jestesmy w stanie i tak tyle zaplacic. Tak jak bylo z Neiem czy Rumunami swego czasu.
|