Wyświetl pojedynczy post
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
 
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 02.07.2009, 11:25
akakiusz napisał(a):Wyświetl post
Nie chcemy żadnej dzikiej karty. Pomysł ze zbiórką kasy na sekcje siatkówki fajny, trochę osób mogłoby się dorzucić, tylko gdyby cel zbiórki byłby inny niż dzika karta. Awans tylko na boisku!!
Popieram!!!

Poza tym, to nie jest takie byle co - zbiórka. Na zbiórki potrzebne są zgody kogoś tam i czegoś tam (na większe niż coś tam), potrzebne są podatki od darowizn itd. Więcej pierdzielenia się z formalnościami niż pożytku.

A dziewczyny cóż - dały ciała to teraz ostro do roboty i wracamy tam gdzie nasze miejsce. Trzeba miec honor...