Hedu, wyciągasz zbyt daleko idące wnioski

Nie mówię, że nasza polityka transferowa jest dobra, wynika poprostu z możliwości finansowych jakie posiadamy. Lepiej kupić jednego porządnego, który coś wniesie do zespołu, niż kilku dziadów, byleby kupić. Krawiec kraje jak mu materii staje. Przykład Legii, która nasprowadzała hiszpanów nadających się co najwyżej do wspólnej jazdy z Konrado Moreno na skuterze powinno być skutecznym ostrzeżeniem.