Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12661
Stary 02.07.2009, 11:21
Hedu, wyciągasz zbyt daleko idące wnioski Nie mówię, że nasza polityka transferowa jest dobra, wynika poprostu z możliwości finansowych jakie posiadamy. Lepiej kupić jednego porządnego, który coś wniesie do zespołu, niż kilku dziadów, byleby kupić. Krawiec kraje jak mu materii staje. Przykład Legii, która nasprowadzała hiszpanów nadających się co najwyżej do wspólnej jazdy z Konrado Moreno na skuterze powinno być skutecznym ostrzeżeniem.
Odpowiedz cytując