Temat
:
Wykupimy "dziką kartę" naszym siatkarkom !!
Wyświetl pojedynczy post
akakiusz
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: OLKUSZ
Offline
#
2
02.07.2009, 11:17
Nie chcemy żadnej dzikiej karty. Pomysł ze zbiórką kasy na sekcje siatkówki fajny, trochę osób mogłoby się dorzucić, tylko gdyby cel zbiórki byłby inny niż dzika karta. Awans tylko na boisku!!
Zawsze wierni,choć pijani,zawsze z Wisłą - Pakos-Fani
akakiusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do akakiusz
Znajdź inne posty napisane przez akakiusz