Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Zaza
Member
Od: 11.2006
Offline
#
12655
02.07.2009, 11:15
http://www.weszlo.com/news/3244
I ja sie pod tym podpisuje xD
Zaza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zaza
Znajdź inne posty napisane przez Zaza