Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12654
Stary 02.07.2009, 11:14
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Tak Pawełek gorszy
Od takiego Dudu? Pawełek to nie jest aż taka cienizna... Paulistę też jechaliście co chwila, a potem nagle tęsknicie : /. Wam chyba żaden transfer nie odpowiada...
Odpowiedz cytując