Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12648
Stary 02.07.2009, 10:43
Panowie nie mamy o co tu sie napiac.Nie ma zadnego newsa na oficialnej wiec nie ma zadnego nowego zawodnika.Gazety pisza to co chca np PS podaje ze nadal jestesmy zainteresowani Jopem, gedzie tam podoaja newsy o bocznym obroncy PAO a my sie podniecamy .... nie ma po co...pozyjemy zobaczymy.

Pzdr

Odpowiedz cytując