|
Panowie nie mamy o co tu sie napiac.Nie ma zadnego newsa na oficialnej wiec nie ma zadnego nowego zawodnika.Gazety pisza to co chca np PS podaje ze nadal jestesmy zainteresowani Jopem, gedzie tam podoaja newsy o bocznym obroncy PAO a my sie podniecamy .... nie ma po co...pozyjemy zobaczymy.
Pzdr
|