Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12636
Stary 02.07.2009, 10:13
1q2 masz oczywistą rację.Wyśmiewanie takiego zawodnika nie ma nic wspólnego z kibicami sukcesu.Jest to zawodnik ze wszystkich ostatnio wymienianych o zdecydowanie najgorszym CV.Jest tylko jedno ale:
O tym zawodniku mamy pewnosc że jest w kręgu zainteresowań Wisły.Bozok,Kirm,Vladavic,Braz mogli byc jedynie wymysłem dziennikarzy.
Pokazuje to jednoczesnie byc może smutną prawdę o Wisle że pieniedzy na lepszych zawodników nie mamy lub w optymistycznej wersji że już zostały na kogoś zaklepane.
Tak jak pisałem pare postów wczesniej.Mam nadzieje że ten brazylijczyk nawet jak nie podpisze kontraktu zrobi jedną pożyteczną rzecz- ostudzi głowy rozpalonych 12 latków podniecających się każdym wymysłem pseudo-dziennikarzy.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując