Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
www.rallyonline.prv.pl
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Wadowice 100% Wisła
Offline
#
12634
02.07.2009, 10:10
czy ten pan w srodku z czarnymi wlosami to nie przypadkiem Vladović?
http://galeria.wislakrakow.com/20090...gujpest/28.jpg
www.rallyonline.prv.pl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do www.rallyonline.prv.pl
Znajdź inne posty napisane przez www.rallyonline.prv.pl