Wyświetl pojedynczy post
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
 
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3806
Stary 02.07.2009, 10:06
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Mnie sie natomiast najbardziej podoba slowo: "eurosceptyk".

Ciekawe czy mozna byc homosceptykiem, semitosceptykiem czy afrosceptykiem :?
Ale chyba Kocie nie rozumiesz tak na prawdę pojęcia Eurosceptyka. To jest znamię, taka łata którą się przykleja ludziom, znaczy się ich... Z definicji bowiem EUROLAND jest optymistyczną wizją superpaństwa europejskiego, które swoim socjalizmem otacza maluczkich... Jak więc Ci się nie podoba, jesteś sceptykiem. Potem Eurofobem, a potem jesteś o krok od tzw. "hate speech" i lądujesz w pierdlu... Żydzi też nosili opaski, a co się potem z nimi stało to każdy wie...

Dla mnie Unia Europejska to potężny koszmar. Zapalona żarówka do której światła propagandy jak ćmy lecą naiwni ludzie... Masa ludzka nie potrafi się opamiętać i wyciągać wniosków. Źle się dzieje... Już niedługo wizja superpaństwa opiekuńczo-policyjnego, świeckiego światopoglądowo spełni się niczym koszmarna przepowiednia Pieczki z "Konopielki", gdzie słońce wschodzi na zachodzie, a chłop sypia z chłopem. Opanuje nas islam i zginiemy marnie. To co się szykuje w Europie to wstęp do kosmosu... Szkoda mi moich wnuków...