Wszyscy byli by 2 razy spokojniejszy gdy by Kirm przyjechał na obozu albo pojawiło się info że podpisał kontrakt. Skończył by się cyrk z Nurkovicem. ok, dobrze że go testowaliśmy, ale przed meczem tak pisało na oficjalnej
"Sparingowy mecz z Ujpestem najważniejszy będzie dla testowanego bramkarza – Adisa Nurkovicia. Po tym meczu zostanie podjęta decyzja co do jego przyszłości w Wiśle."
Decyzją tą są dalsze testy

? Przecież był wywiad z Janasem, że nie możemy go w nieskończoność testować, miejmy nadzieje że z nim podpiszą i okaże się dobry, bo inaczej stracili by mnóstwo czasu na tym bramkarzu i czekając na wieści z oficjalnej otrzymujemy news o jakimś nieznanym Brazylijczyku (25lat)
Jego Bednarz jakoś szybciutko ściągnął na testy, ale wszyscy wiemy że trudno znaleźć Polskiemu klubowi jakąś perełkę z ligi Brazylijskiej, szczególnie że on ma już 25 lat, niech załatwią najpierw zastępstwo dla Zieńczuka i Baszcza. Jak się czuje Skorża, który czekał na konkretne transfery, a znowu dostaje kogoś na testy, miejmy nadzieje że Skorża się doczeka jak najszybciej, bo czym później transfery tym trudniej wkomponować piłkarza do drużyny.