Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12629
Stary 02.07.2009, 09:56
Ja nie wiem o co wam chodzi i też nie wiem ile razy trzeba powtarzać, że kasa wydana na zawodnika odzwierciedla jego faktyczną wartość patrz(Dawidowski, Grzelak, Nowak). Niektórzy myślą, że wydanie na zawodnika 600 tys euro zagwarantuje, że będzie dobry. Na Błaszczykowskiego też było najeżdżanie, że jakiegoś ogórka sprowadzają z 4 ligi. Skoro można po testować tego Viniciusa to dlaczego nie? Nada się do czegoś to go zatrudnią jeśli nie to podziękują. być może lepsze transfery będą w przyszłym roku kiedy i stadion będzie większy. Poza tym sądze, że zdecydowana większość wypowiadających się tutaj ciągle żyje jeszcze przeszłością gdzie u nas były transfery za grubą kasę. Przypomne tylko, że Wisła przez 91 lat istnienia zdobyła 5 MP, a w ciągu 12 ma ich 7 więcej.
Powód: Literówki
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 02.07.2009 o godz. 10:00.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując