Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12626
Stary 02.07.2009, 09:42
Moim zdaniem komentarze te spowodowane są nie czym innym jak spekulacjami prasy podgrzewającymi atmosferę wokół transferów Wisły.
Ja mam cichą nadzieję że ten Vinicius spowoduje jedną rzecz - okaże się byc zimnym prysznicem na głowy rozpalonych 12 latków podających przetworzone po raz 27 newsy o Brazie,Kirmie czy Vladaviciu.
Pewnym źródłem informacji jest oficjalna strona która póki co o tych zawodnikach nie wspominała.Informuje natomiast o testach Nurkovicia i teraz tego brazylijskiego zawodnika więc jedynie ich zainteresowaniem możemy byc pewni.
W związku z tym proponuje aby tematy dotyczące Braza,Vladavica,Kirma,Kluiverta,Ibrahimovicia oraz Jerzego Dudka zawiesic do momentu pojawienia się newsa z oficjalnej strony Wisły.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując