Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12624
Stary 02.07.2009, 09:40
To i ja się skuszę na te testy. Poproszę ziomka, nagra mnie jak sobie kopię piłeczkę na stadionie Orła Piaski Wielkie a potem nagranie wyślemy do pana Bednarza. Co mi szkodzi- a nóż, szybki jestem, młody, perspektywiczny.

Odpowiedz cytując