Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3805
Stary 02.07.2009, 09:35
cpc napisał(a):Wyświetl post
a Sambo zwrociles uwage na slowo "eurofobia" , to bedzie jakies nowe przestepstwo inna sprawa ze uczciwosc by nakazywala uzyc slowa "uniofobia"

pzdr
Mnie sie natomiast najbardziej podoba slowo: "eurosceptyk".

Ciekawe czy mozna byc homosceptykiem, semitosceptykiem czy afrosceptykiem :?
Boia chi molla !