1q2 napisał(a):

Widzisz, czyli gorszy od Beto na pewno nie będzie a to już coś
|
a strzelał gole w tej 3 lidze ? masz jakeis info
moze jeszcze raz wytłumacze tym którzy nie płaczą (a ja jestem z tych co płacze).
Jestesmy Mistrzami Polski, jestesmy najlepsi, czy gracz który jest kompletnie anonimowy będzie wzmocnieniem ? Czy my jestesmy Polonia Bytom, ba, Jagiellonia czy Wisła Kraków ? Jaga jakos znalazła Kojasevica, Bruno, Alexisa czy reprezentanta Litwy Skerle. AA i nawet Króla, którego chcielismy mieć. Tak znalezli, w 1 ligach choć egzotycznych bądź bałkanskich. Ale pierwszych. Oni zajeli 9 miejsce w sezonie, my 1. Roznica ? Na korzysc Jagielloni tak. Aj, maja jeszcze Grosika, pomarzyc mozemy
