Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
3325
02.07.2009, 09:28
Na nowej C i AB ma być 18 rzędów na dole, a w zasadzie 20 bo jeszcze 2 rzędy dla VIPów nieco wyżej od pozostałych, natomiast na drugim poziomie będą 24 rzędy. Informacja potwierdzona, mam dokładny projekt stadionu na dysku.
radekogi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radekogi
Znajdź inne posty napisane przez radekogi