Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12614
Stary 02.07.2009, 09:25
Tu nie chodzi o tego napastnika, bo a nuż u nas będzie strzelał, ale o samą forme sprowadzania zawodnikow na testy, tu kazdy może przyjść, gdzie niby go wypatrzono ? Ciekawe ile goli w swojej karierze strzelił... Beto np żadnego.

Odpowiedz cytując