WislakP napisał(a):

Ale się wkurzacie. A przecież ten napastnik dopiero co przyjechał na testy... do podpisania kontraktu daleka droga.
Więc spokojnie... nie gorączkować się.
|
Powtórzę się jeszcze raz.. Beto też tylko przyjechał na testy, a później niestety został.