Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12613
Stary 02.07.2009, 09:24
WislakP napisał(a):Wyświetl post
Ale się wkurzacie. A przecież ten napastnik dopiero co przyjechał na testy... do podpisania kontraktu daleka droga.

Więc spokojnie... nie gorączkować się.
Powtórzę się jeszcze raz.. Beto też tylko przyjechał na testy, a później niestety został.
Odpowiedz cytując