sambo napisał(a):

a Sambo zwrociles uwage na slowo "eurofobia"

, to bedzie jakies nowe przestepstwo

inna sprawa ze uczciwosc by nakazywala uzyc slowa "uniofobia"
Wczoraj dowiedzialem sie natomiast czemu zostana podniesione podatki, bron Boze nie dlatego, ze rzad sobie nie radzi z finansami tylko dlatego zeby bylo na wyplate emerytur i rent, czyli podniesiemy wam podatki w imie dbania(sick!) o dobro emerytow i rencistow, jakie to szlachetne ****a, az wstyd protestowac w tej sytuacji
pzdr