Marcinnno napisał(a):

|
Ale spróbować chyba można? Jak narazie pozbyliśmy się Beto, Niedzielana więc ktoś musi przyjść,a Wisła jak wiemy nie jest klubem,który lubi wydawać pieniądze,więc będzie testowała zawodników wolnych.
|
Pewnie, że można próbować, ale jak pokazuje przykład drewniaka Beto to takie testy mogą doprowadzić do jego zatrudnienia gdyby był nawet tak drewniany jak Beto. Swoją drogą ciekawe kto zdecydował o przydatności pana B. do naszego zespołu pół roku temu.