Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12611
Stary 02.07.2009, 09:22
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Ale spróbować chyba można? Jak narazie pozbyliśmy się Beto, Niedzielana więc ktoś musi przyjść,a Wisła jak wiemy nie jest klubem,który lubi wydawać pieniądze,więc będzie testowała zawodników wolnych.
Pewnie, że można próbować, ale jak pokazuje przykład drewniaka Beto to takie testy mogą doprowadzić do jego zatrudnienia gdyby był nawet tak drewniany jak Beto. Swoją drogą ciekawe kto zdecydował o przydatności pana B. do naszego zespołu pół roku temu.
Odpowiedz cytując