|
Co? też źle? no ja pier*ole... Fajnie się narzeka co? Ogarnijcie się ku*wa!
Jeszcze dodam, że gdy do Wisły przychodził Błaszczykowski, też nie "wąchał" wcześniej pierwszoligowej piłki... Można też wspomnieć o niejakim Kalu Uche, który z REZERW (!) Espanyolu przychodził.
Ostatnio edytowane przez Krzysiek : 02.07.2009 o godz. 09:25.
 I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!
Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
|