Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Zaza
Member
Od: 11.2006
Offline
#
12605
02.07.2009, 09:05
mic
napisał(a):
"Drewno" bo ?
Kompromitujesz sie chlopie
A co, uważasz ze koleś który ma
25 lat
, i nie grał nigdy w Ekstraklasie Brazylijskiej okaże się potężnym wzmocnieniem?
tzn..jakimkolwiek wzmocnieniem <lol>
Zaza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zaza
Znajdź inne posty napisane przez Zaza