Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KCW
Member
Od: 05.2009
Offline
#
12594
02.07.2009, 08:14
mhl_pl
napisał(a):
Czemu z Kirmem zapanowała cisza
Podobna czytałem, że ma dojechać na obóz do Austrii w czwartek lub piątek. Ale na oficjalnej nic nie ma
4
LEGENDA !
KCW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KCW
Znajdź inne posty napisane przez KCW