Krystian168 napisał(a):

1 błąd, podanie do Nurkovicia piłka się zatrzymuję na wodzie no i już musiał kiwać Nurkovic wybić by raczej nie zdążył a jak już to by piłkę nabił na napastnika...
2 błąd, bardzo mokra piłka...
|
wiem, że warunki były jakie były i w piłkę jako taką grac się nie dało, również chcę pozyskania jakiegoś bramkarza i wcale nie skreślam Nurkovicia ale:
1. mimo zatrzymania w wodzie, miał czas wybić piłkę za linie boczną, podjął złą decyzje..
2. bardzo mokra piłka? zgadzam się, lecz on łapał ją na ziemi i jakoś dziwnie mu się "wymsknęła"..
na siłę nie ma go co usprawiedliwiać, nadal ufam że jest dobrym bramkarzem i go pozyskamy ale i tak Mariusz będzie nr 1, ot cała prawda.
