Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12584
Stary 01.07.2009, 22:46
3rider napisał(a):Wyświetl post
"

Niczego nie przesadzam, moze jakies transfery beda, niby czasu sporo, ale w kilka dni Skorza nie wkomponuje nowego zawodnika. Zreszta bylo bicie piany z Bozokiem, Carlinhosa - efekt zero.



Sluszna uwaga,i musze sie zgodzic.

Biorac pod uwage ze taki nowy potrzebuje troche czasu na poznanie systemów gry,rozwiazan taktycznych i innych kruczków,ciezko bedzie wdrozyc go w zespół.

Bo umowmy sie nowi powinni jechac i byc tam juz na zgrupowaniu ,a tu sprawa Kirma sie przeciaga,zrezygnowano z Bozoka ,Z Carlionsa pewnie tez.
Trzaba sie cieszyc jesli jakies transfery beda ,ale wg mnie powinny byc robione wczesniej ,tak zeby nowy zawodnik trenowal z nami od poczatku przygotowan do sezonu.



A co do Nurkovica,tez mnie ciekawi ,ze pol roku byl gdzies tam przez baczne oko naszego mecenasa obserwowany ,a o przydatnosci do zepspolu mial by zadecydowac jeden sparing z Ujpestem ,ciekawe ,szukam jakichs racjonalnych powódek takiego postepowania ale nie znajduje.Chyba ze to pomysł Kazimierskiego ...
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.07.2009 o godz. 22:51.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując