Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12582
Stary 01.07.2009, 22:18
a tak na marginesie.... rozumiem ze sa pewne procedury ktorych trzeba przestrzegac, ale czy Rada Nadzorcza naprawde musi wydawac decycje odnosnie transferow? Czy decyzja wlasciciela Cupiala nie jest ostateczna? Przeciez taka rada aby moc podjac jakakolwiek decyzje musi: 1) spotkac sie w odpowiedniej ilosci czlonkow aby decyzja byla wiazaca 2) musi dojsc do porozumienia. Kazdy kto ma pojecie o biznesie wie ze im wieksza ilosc osob autoryzowanych do podjecia decyzji tym ciezej jest takowa decyzje podjac..... Po co sie bawic w takie rzeczy.. Wiadomo ze i tak Cupial placi ( a raczej Wisla bedaca czescia grupy Tele-Foniki) ... czy nie daloby sie tej kwestii jakos wykrystalizowac przynajmniej odnosnie transferow?
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując