Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12577
Stary 01.07.2009, 21:48
AYALA napisał(a):Wyświetl post
jeśli nie bedzie Kirma czy Bożoka i Vladavica to dlaczego podpisano nowego kontraktu z Zieniem ? Daje sobie ręke obciąc że Zieniu byłby lepszy od tej całej trójki razem wziętej.To samo Baszczu, pozbycie sie jego to tak jakby stracic przedniego siekacza.
...wtedy masz miejsce na papierosa!


Ciezko debatowac czy Zienczuk jest lepszy od 3 innych pilkarzy, ktorych nikt tak na dobra sprawe nie widzial na oczy.
Zieniu mial sezon konia rok temu, w tym to raczej zrebakowal.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując