AYALA napisał(a):

jeśli nie bedzie Kirma czy Bożoka i Vladavica to dlaczego podpisano nowego kontraktu z Zieniem ? Daje sobie ręke obciąc że Zieniu byłby lepszy od tej całej trójki razem wziętej.To samo Baszczu, pozbycie sie jego to tak jakby stracic przedniego siekacza.
|
...wtedy masz miejsce na papierosa!
Ciezko debatowac czy Zienczuk jest lepszy od 3 innych pilkarzy, ktorych nikt tak na dobra sprawe nie widzial na oczy.
Zieniu mial sezon konia rok temu, w tym to raczej zrebakowal.